• 0 246 218 11 09 - Fax: 233 01 09
  • guler@gulerins.com

Hizmetlerimiz


KABA İNŞAAT MALZEMELERİ

arış İnşaat kaba inşaat malzemeleri olarak başlıca malzemeleri kum, çakıl, çimento, kireç, demir, tuğla, alçı ürünleridir. Firmamız kaba inşaat malzemeleriyle ilgili bütün ürünlerin teminini sağlamaktadır. İnşaat malzemeleri toptan ve parekende olarak çok uygun fiyata nalbur ve son kullanıcılara satışı yapılmaktadır. Aşağıda çeşitleri bulunan ürünler kaba inşaat malzemesi sınıfına girmektedir bu ürünler ve daha fazlası için bizden fiyat almadan karar vermeyin.Kaba inşaat malzemeleri kısaca Kum, çimento , çakıl , mıcır , kireç , demir , tuğla , ytong , sıva alçı , saten alçı , kartonpiyer alçı , asmolen tuğla dan oluşur. Firmamız İnşaat malzemeleri konusunda faaliyet göstermektedir. Her türlü kaba inşaat malzemeleri ve fayans seramik granit klozet lavabo musluk batarya strafor yalitim malzemelerİ banyo dolaplari duş kabinler


ÇATI MALZEMELERİ

Güler İnşaat olarak çatı malzemelerinde en kaliteli malzeme üreticileri ile çalışmaktayız. Çatı malzeme çeşitleri, dekoratif taş, toptan ve parekende kereste, onduline, membran, betopan, osb, Braas kiremit, shingle, izocam ve taş yünü gibi çeşitleri bulabilirsiniz.


İZOLASYON MALZEMELERİ

İnşaatın olmazsa olmazı olan izolasyon malzemeleri temini için Basf, Entegre ve Aragonit markalı yapı kimyasalları bayiliğini yapmaktayız ve Sika ürünlerini tedarik etmekteyiz. Dış cephe ve iç çephe mantolamada da zengin ürün çeşitlerimizle tüm ihtiyaçlara cevap verebilmekteyiz. İzolasyon malzemeleri fiyatları için lütfen bizi arayın.


NALBURİYE & HIRDAVAT

Isparta'da nalburiye ve hırdavat malzemelerini uygun fiyatlı olarak temin edebilmekteyiz. Nalbur ve Hırdavat alımlarında bizi tercih edin, kazançlı çıkın.


BOYA & BOYA MALZEMELERİ

Barış İnşaat Filli Boya bölge bayisidir. Filli Boya'nın her çeşidini her an temin edebilirsiniz. Dış cephe ve iç cephe boya çeşitleriyle nalburiyeye ve sizlere hitap etmektedir. Evinizi, işyerinizi filli boyayla boyayın. Hem alırken kazanın hem boyarken. Kaliteli boya markası filli boya. Dış cephe ve iç cephe boya çeşitleriyle nalburiyeye ve sizlere hitap etmektedir. Evinizi, işyerinizi boyarken fiyat alın, hem alırken kazanın hem boyarken.


YALITIM UYGULAMALARI - MANTOLAMA

Isı - Su - Ses - Yangın Yalıtımı uygulamalarında çözüm ortağınız.