• +90 246 218 11 09 ; Faks: +90 246 233 01 09
  • guler@gulerins.com

Hizmetlerimiz


MALZEME TEDARİОİ

Firmamız inşaatla ilgili her türlü malzemeyi tedarik etmekte olup, özellikle ince malzemeler ve yalıtım uygulamaları konusunda uzmanlaşmıştır. 


KABA İNŞAAT MALZEMELERİ

Kaba inşaat malzemeleri olarak kum, çakıl, çimento, kireç, demir, tuğla ürünleridir. Firmamız kaba inşaat malzemeleriyle ilgili bütün ürünlerin teminini sağlamaktadır. İnşaat malzemeleri toptan ve parekende olarak çok uygun fiyata nalbur ve son kullanıcılara satışı yapılmaktadır. Aşağıda çeşitleri bulunan ürünler kaba inşaat malzemesi sınıfına girmektedir bu ürünler ve daha fazlası için bizden fiyat almadan karar vermeyin. Firmamız İnşaat malzemeleri konusunda faaliyet göstermektedir. 


ÇATI MALZEMELERİ

Güler İnşaat olarak çatı malzemelerinde en kaliteli malzeme üreticileri ile çalışmaktayız. Çatı malzeme çeşitleri, dekoratif taş, toptan ve parekende kereste, onduline, membran, betopan, osb, Braas kiremit, shingle, izocam ve taş yünü gibi çeşitleri bulabilirsiniz.


İZOLASYON MALZEMELERİ

İnşaatın olmazsa olmazı olan izolasyon malzemeleri temini için, su yalıtımında Basf, Kalekim, Entegre ve Aragonit markalı yapı kimyasalları bayiliğini yapmaktayız ve Sika ürünlerini tedarik etmekteyiz. Dış cephe ve iç çephe mantolamada da zengin ürün çeşitlerimizle tüm ihtiyaçlara cevap verebilmekteyiz. Kale markası bölge bayisi olarak geniş ürün gamı ile hizmetinizdeyiz. İzolasyon malzemeleri fiyatları için lütfen bizi arayın.


BOYA & BOYA MALZEMELERİ

Bi'Boya raflarda. Bir Kalekim markası olan Bi'Boya yı, Bölge Bayisi olarak satışa sunduk. Dış cephe ve iç cephe boya çeşitleriyle, renk makinamızla hizmetinizdeyiz.


YALITIM UYGULAMALARI - MANTOLAMA

Isı - Su - Ses - Yangın Yalıtımı uygulamalarında çözüm ortağınız.

İNŞAAT - TAAHHÜT - UYGULAMA

Kat karşılığı inşaat, şirketimiz öz malı arsalarımız üzerine inşaat ve arsalarınız üzerine istekleriniz doğrultusunda inşaat hizmetleri vermekteyiz.